Nabídka fotografických prací

Pro Vaši firmu mám nabídku fotografie produktové, reportážní, průmyslové, sportovní, fotografii exterierů i interierů objektů, či ilustrační fotografie například do katalogu, na leták, do knihy, na billboard.

Potřebujete nafotit své produkty pro katalog, prezentační materiály, web, kalendář…? Oslovte své potencionální zákazníky zajímavou a věrohodnou produktovou fotografií Vašeho zboží. Právě perfektní obrázek/fotografie je první věc, které si zákazník všimne a zaujme ho.

Chcete odměnit partnery, sponzory, zaměstnance – firemní kalendář je tím pravým reklamním dárkem.

Prodáváte stejné výrobky, ale konkurence je umí lépe prezentovat? Staňte se tím, kdo ve vašem oboru vede.
Produktová fotografie je důležitým faktorem při rozhodování zákazníka o koupi.
Kvalitní fotky = lepší image webu, lepší image firmy.


PRODUKTOVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

Kvalitní produktové fotografie zvýší návštěvnost (konverze) vašeho e-shopu a podtrhnou dobrou image vaší firmy na internetu.


REPORTÁŽNÍ ARCHIVAČNÍ NOVINÁŘSKÉ

Jste sportovní klub, organizace, nebo snad jen sportovní parta nadšenců a máte před sebou událost, kterou byste chtěli mít zpracovanou například v podobě reportáže, video rozhovorů, klasických rozhovorů a zvěčněné povedenou fotogalerií?


FOTOGRAFOVÁNÍ SPORTOVNÍCH UDÁLOSTÍ A OUTDOROVÝCH AKTIVIT

Focení při sportovních soutěžích a závodech. Zaznamenání napjaté atmosféry při sportovních závodech. Fotografování sportovců a závodníků na běžeckých, cyklistických, hasičských závodech. Dokumentární fotografování horolezců. Reportážní a dokumentární fotografování účastníků teambuildingových her a zaznamenávání jejich úspěchů. Fotografování nejrůznějších outdoorových aktivit během dne i noci nejen pro zaznamenání pocitů, ale i pro firemní či reklamní účely.


FOTOGRAFOVÁNÍ ŠKOL, ŠKOLEK, HUDEBNÍCH SKUPIN A VÍCE LIDÍ

Fotografování dětí ve školách a školkách na začátku školního roku, na Vánoce nebo na konci školního roku. Focení na výročních schůzích (např. myslivců), závodech (např. hasičů), srazech (např. motorkářů), firemních akcích a jiných společenských událostech. Fotografování na tablo. Focení sportovních týmů, neziskových organizací, sdružení občanů, hudebních skupin a těles, mažoretek, tanečních skupin, zájmových kroužků a jiných skupin lidí. Fotografování firem, jednotlivých oddělení i jednotlivých zaměstnanců pro foto databázi, propagaci, webové stránky, tiskoviny, reklamní předměty nebo kalendáře.


FOTOGRAFOVÁNÍ KONCERTŮ, KAPEL, SKUPIN, VELETRHŮ

Zachycení hudební atmosféry během koncertu. Fotografování na obal alba, webové stránky nebo na plakát. Focení fanoušků a okolí hudební scény. Zachycení šermířského klání, ohnivé show, dramatického vystoupení, taneční soutěže nebo samotné vernisáže. Focení na veletrzích, výstavách, festivalech, předváděcích akcích. Reportážní i portrétové focení během líčení – přeměna.


SVATEBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

Nabízím fotografování svatebního obřadu, svatebních příprav, svatebních oslav, všech akcí a tradic se svatbou spojených. Svatební focení je na domluvě svatebčanů a fotografa.


PORTRÉTNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

Fotografuji různé druhy portrétní fotografie (jednotlivci, páry, rodiny, těhulky, svatby, skupiny, se zvířaty, mužské, ženské, předškolní, školáci, novorozenci). Focení probíhá po vzájemné domluvě. Fotografie můžete věnovat svým blízkým, použít na tablo, pro biřmování, použít na průkazku, do životopisu, u kontaktu, darovat milované osobě…


GRAFICKÉ ZPRACOVÁNÍ

Zpracování fotografie, prezentace, osazení logem atd.. příprava pro tisk, web atd..

Vymyslíme design kalendáře, nafotíme a vytiskneme.


EXPRESNÍ TISK ( FOTOKOUTEK )

Expresní tisk na počkání přímo na vašich akcích sublimační tisk 10×15 cm


 

Profesionální přístup, profesionální technika, kvalitní a profesionální výsledek